Panoply Pop-up – oslavy na míru

Panoply Pop-up je služba, která je připravena pojednat výzdobu oslavy, svatby, firemní párty nebo jakékoliv jiné akce na míru Vašim potřebám.

 

Kromě zdobení akcí nabízíme i jiné formy spolupráce. Můžeme například vytvořit limitovanou edici ozdob přímo pro Vás nebo připravit drobné dárky pro Vaše blízké nebo obchodní partnery. Více viz záložka Panoply Studio.

 

Ukázka Panoply Pop-up projektů:

Křehký živel v Malostranské besedě – skupina Vesna a její koncert

Venkovský piknik v parném létě...

Křest časopisu F italského výrobce papíru Fedrigoni v BratislavěVánoční výzdoba pro radost i naše blízké

 

Svatby

Upravíme / Zapůjčíme & Vyzdobíme / Uvážeme

Chápeme, že každá svatba je jiná a každá vyžaduje svou péči. Abychom se přiblížili Vám a Vašim představám, nabízíme službu Panoply Pop-up. Jsme připraveni přizpůsobit Panoply produkty nebo nabídnout pomocnou ruku přesně tam, kde bude třeba.

Chcete mít jedinečné ozdoby vyrobené přímo pro Vás?

Upravíme:  
Doplníme ozdoby monogramem snoubenců nebo datem svatby. Stejně tak jsme vyrobíme barevnou kombinaci ozdob nejlépe lahodící Vaší svatbě nebo připravíme originální dárek pro Vaše svatebčany.

Nechce se Vám řešit výzdobu, viset na štaflích a hledat ideální úhly pohledu?

Zapůjčíme & vyzdobíme:

Prostě si nás najmete. My přijedeme, prostory ozdobíme a po svatbě zase sklidíme a zabalíme. Vy máte více času a energie soustředit se na podstatné věci a my se rádi postaráme o dotvoření atmosféry pro Vaše důležité okamžiky. 

Milujete květiny – vznešené růže nebo ležérnost letní louky?

Uvážeme: 
Ať už je Vaše svatba pojata v jakémkoliv duchu, květiny patří na každou. Uvážeme věnce na stoly i na dveře, naplníme vázy, připneme drobná kvítka na Vaši klopu, a to vše v souladu s ročním obdobím, které právě panuje. Dokonalost je v drobných detailech a my si je užíváme s Vámi. 

 

 

Foto: Lucie Fenclová, teciphotography