Panoply – radosti z papíru

Jsme mladé české papírnictví sídlící na dohled od Milešovky. Zaměřujeme se na vytváření designových papírových objektů určených pro výzdobu interiérů a oslav, navrhujeme kreativní sady pro děti. Hledání možných tvarosloví papíru je naší vášní. Panoply jsou různorodé řetězy, závěsy i soliterní kusy, které lze vzájemně kombinovat.

Koncepce značky stojí na myšlenkách kvalitního udržitelného designu a lokálních principů výroby. Všechny produkty navrhujeme s ohledem na estetickou, užitnou i materiálovou kvalitu. Dekorace jsou snadno použitelné a umožňují složení zpět do krabičky a uchování pro další příležitosti. Nevzniká tak zbytečný odpad. Produkty pro děti chtějí kultivovat a rozvíjet představivost a kreativitu.


Panoply Originál je soubor dekorací z papíru, které lze použít nejen při oslavě narozenin, večírku i svatbě, ale třeba také ke zútulnění vašeho domova nebo kanceláře. Lze je snadno rozbalit i sbalit a opětovně použít kdykoliv příště.


Panoply Speciál obsahuje různé tématické kolekce. Panoply Vesmír jsou barevné prostorové skládací rakety, UFO a další kosmické objekty vhodné pro výzdobu dětského pokoje. Panoply Vánoce nabízí ozdoby, řetězy a interiérové dekorace použitelné nejen o vánočních svátcích.


Panoply Kreativ jsou produkty navržené k dokreslení, vybarvení a sestavení dle fantazie a přání vašich dětí. V této řadě naleznete ilustrovanou Hravou ABECEDU a kreativní sady s tématikou Vesmír, Nebe a Moře. Produkty řady Panoply Kreativ jsou z krásného italského papíru a vypadají skvěle i v nepokresleném stavu.

Panoply jsou radosti z papíru. Jejich smyslem je zútulnit váš domov, ozdobit oslavu, zabavit vaše děti a nebo třeba „jen“ udělat někomu radost.

V rámci služby Panoply Pop-up jsme připraveni vyzdobit jakoukoliv Vaši oslavu, svatbu nebo jinou akci na míru Vašim potřebám. Ale také připravit limitované edice ozdob přímo pro Vás.

Po pečlivém uvážení Vašich potřeb můžeme zvolit různé formy spolupráce. Jsme Panoply – Katka a Míša, k Vašim službám.

 

Nejsme lhostejní...
Na naší cestě dbáme na kulturu výroby i materiálů. Používáme papíry z šetrného lesního hospodaření s FSC certifikací. Tvoříme a vyrábíme na severu Čech, spolupracujeme s drobnými lokálními dodavateli. Vážíme si, že se můžeme být u Vašich významných chvil.

Každý den je důvod něco slavit!